Svätý Jur súkromný investor
Realizujeme

Podkrovný 1101 s úpravami

Realizujeme výstavbu jedného z našich katalógových projektov Podkrovný 1101 s individuálnymi úpravami podľa predstáv klientov.

Jedná sa o samostatne stojaci objekt, jednopodlažný s obytným podkrovím, bez podpivničenia. Zastrešenie je riešené formou kombinácie dvoch striech a to sedlovej nad rodinným domom a pultovej nad skladom. Objekt je osadený v mierne svahovitom teréne. Dom je rozdelený na dennú zónu a nočnú zónu. Hlavný vstup je umiestený zo severnej expozície. Denná časť domu je tvorená predovšetkým spojenou obývacou izbou s jedálňou a kuchyňou. Ďalej sa na prízemí nachádza hosťovská izba, sklad, kúpeľňa + WC a technické zázemie. Nočná časť sa nachádza v obytnom podkroví a je tvorená spálňou, 2x detskou izbou, šatníkom a kúpeľnou spojenou s WC.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné projekty vo výstavbe