Rýchly výber


filter
výstavba domu
podľa iného projektu
výstavba domu
z nášho katalógu

naša činnosť

úvod / naša činnosť

Prinášame komplexnú ponuku služieb pre záujemcov o novostavbu rodinného domu. Pri výstavbe Vášho domu Vám ponúkame aj jedinečný servis, ktorý si výstavba domu vyžaduje:

 

Výstavba Návrh projektu domu Základová doska Stavebné povolenie Poradenstvo pri výbere pozemku Projekt manažér a stavbyvedúci

Výstavba

Vyústením všetkých nami poskytovaných služieb pri príprave rodinného domu nasleduje hlavná činnosť našej firmy: samotná výstavba domu, ktorú realizujeme plne vo vlastnej réžii a kompletne zabezpečujeme: 

• výstavbu od základov až po kolaudáciu;
• dodávku všetkých materiálov;
• stavebné práce vedené autorizovaným stavbyvedúcim a kontrolované stavebným dozorom;
• vedenie detailného stavebného denníka a konta klienta cez internet;
• získanie a kompletáž všetkých atestov, revízií, certifikátov a záruk na materiály;
• vyčistenie stavby, staveniska a pozemku;
• servis pri kolaudácii stavby.

 


výstavba domu z katalógu ideálne bývanie

cenová ponuka na výstavbu domu podľa iného projektu

Návrh projektu domu

Vyberte si rodinný dom z našej ponuky alebo akýkoľvek iný projekt - staviame domy podľa všetkých autorizovaných projektov. Pokiaľ si nevyberiete žiadny zo širokej ponuky na trhu, navrhneme Vám individuálny rodinný dom podľa Vašich predstáv a finančných možností.


on-line katalóg projektov rodinných domov

individuálne projekty

Základová doska

Založenie stavby je nesmierne dôležitou súčasťou pre budúcu kvalitu celej stavby. Vždy sa jedná o jedinečné a individuálne riešenie závislé od pomerov pozemku.

Ceny všetkých programov typových domov už uvažujú aj s kompletnou základovou doskou, pri základnej špecifikácii: zakladanie na rovine, základový pás hĺbky 90 cm pod budúci terén, 1DT-tvárnica nad stiahnutú ornicu, betón triedy C15/20, armovanie dosky kari sieťou 150x150x6, hr.dosky 150mm, ležatá kanalizácia, voda a uzemnenie podľa daného projektu.
Každé zakladanie sa posudzuje individuálne, ale daný model slúži k tomu, že aj prípadné zmeny v zakladaní na Vašom pozemku pri iných špecifikách, už len pomerne málo zmenia garantovanú cenu dodávky domu.


Stavebné povolenie

Nevyhnutným krokom na ceste za bývaním v rodinnom dome je získanie stavebného povolenia.

Tento často zdĺhavý proces, počas ktorého je potrebné získať niekoľko kladných vyjadrení, počnúc orgánmi štátnej správy a vlastníkmi susedných nehnuteľností končiac, naši klienti absolvovať nemusia. Všetko potrebné sa už odohráva paralelne na pozadí vo fáze prípravy projektovej dokumentácie.

 

VYBAVENIE STAVEBNÉHO POVOLENIA 

OD 645,- €  (bez úradných poplatkov)


Poradenstvo pri výbere pozemku

Pri výbere vhodného pozemku pre Váš nový dom Vám radi poradíme.   

Pre klientov, ktorí zatiaľ nemajú pozemok, vyberajú a zvažujú konkrétne vybrané stavebné pozemky, ponúkame bezplatnú službu konzultácie k zhodnoteniu o vhodnosti parcely pre Váš zámer k výstavbe domu, vrátane konzultácii ohľadom osadenia domu, napojení na IS a pod.

Taktiež ponúkame databázu nami vytipovaných pozemkov, ktoré považujeme za najvhodnejšie v aktuálnom čase v danej lokalite.

 

Ak Vás ani z ponuky nič neosloví, kontaktujte nás a my pre Vás pripravíme ponuky podľa Vašich pokynov a pomôžeme vybrať vhodný pozemok pre Váš nový domov.


Projekt manažér a stavbyvedúci

Výstavba Vášho domu bude organizovaná 2 manažérmi - projekt manažérom a stavbyvedúcim.

Všetko spojené s prípravou stavby, samotnou realizáciou, či odovzdávaním stavby budete riešiť s jedným človekom - manažérom projektu. Samotné práce na stavbe sú vedené stavbyvedúcim.

 

Projekt manažér

Je s Vami v bezprostrednom kontakte počas celej doby prípravy, výstavby a aj po dokončení. Informuje Vás o postupe výstavby, vedie kontrolné dni a a jeho maximálnym záujmom je odovzdať Vám načas kvalitné dielo.

 

Stavbyvedúci

Vedie dennú organizáciu činností na stavbe, vedie stavebný denník, komunikáciu so stavebným dozorom, harmonogram výstavby, atď. Kontroluje a zodpovedá za skutočne technické prevedenie realizovanej stavby podľa projektovej dokumentácie.

 

Tím stavbárov spolupracuje počas výstavby s našimi projektantmi a výsledkom je skrátenie doby dodania a vysoká kvalita výsledného diela.