Bratislava - Rusovce 2021 súkromný investor
Už realizované

Dom "ponorený" v zeleni

Zrealizovali sme moderný poschodový dom v bratislavskej mestskej časti Rusovce.

Dom sa nachádza na veľmi peknom pozemku v aleji stromov blízko lesa. Dispozícia je riešená veľmi účelovo a prakticky. Úžitkovú plochu o veľkosti 138 m2 tvoria dve podlažia. Na prízemí nájdeme vstupnú halu s toaletou, šatníkom a technickou miestnosťou. Dominantou je obývacia izba s kuchyňou prepojená so záhradou a terasou. Druhé, rodičovské krídlo tvorí spálňa s priestorným šatníkom a vlastnou kúpeľňou. Poschodie, z ktorého je možné vystúpiť na zelenú strechu tvoria dve izby a kúpeľňa. Vďaka premyslenému návrhu sme eliminovali chodby, ktoré z celého pôdorysu domu uberú len 8,1 m2. Prestrešená terasa s ohniskom pocitovo rozširuje obytný priestor, pôsobí ako súčasť obývacej izby. Zastrešené je aj parkovanie s pomocným skladom pre bicykle a domové náradie na druhej strane domu. Dizajnový drevený paraván je navrhnutý na oddelenie parkovania od záhrady s bazénom. Biely nadčasový dizajn dotvára kamenný obklad domu a oplotenia. Dominantou bývania je zeleň, ktorá je súčasťou strechy, oplotenia, predpolia domu a samotnej záhrady. Výsledkom je ucelený a útulný domov utopený v zeleni, v ktorom nájdu jeho obyvatelia svoju oázu pokoja.

Autor projektu: Ateliér Petrek Architects

Videoprezentáciu domu si môžete pozrieť TU.

Finálne foto: Tomáš Manina

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty