Vizovice, ČR súkromný investor
Realizujeme

Bungalov 1207

Realizujeme náš katalógový projekt v meste Vizovice, ČR.

 

 

Priestranný bungalov so 190m2 úžitkovej plochy, 2-garážou, priestrannou dennou časťou a 3 spálňami so spoločnou súkromnou terasou. Dom pre väčšiu rodinu, prípadne rodinu s väčšími nárokmi na kvantitu. 5-izbový dom s dvojgarážou, dobrou dispozíciou a rozumným rozsahom jednotlivých miestností a zónovým rozvrhnutím častí domu. Dvojgaráž prístupná z interiéru zvyšuje komfort užívateľov. Dom plne využíva svoju charakteristickú dvojkrídlovú L- dispozíciu, ktorá rozdeľuje dennú a nočnú zónu a zároveň umožňuje orientáciu všetkých izieb do súkromia vnútornej terasy resp. záhrady. Dennú časť tvorí otvorený priestor funkčne členený na stolovanie, kuchyňu a relax. Obývacia relaxačná časť je umiestnená na konci krídla s orientáciou ku krbu. Výhodou je poloha stolovania s priamym vstupom na terasu. V druhom krídle sa nachádzajú 4 izby, ktorých využitie sa môže meniť podľa potrieb (detská izba, pracovňa, hosťovská), šatník, kúpeľňa, WC, technická miestnosť. Presvetlenie chodby dopĺňajú svetlovody. Výhodou je aj krytý vstup do domu. Dom si vzhľadom k svojmu pôdorysu vyžaduje adekvátny pozemok s vhodnou orientáciou terasy k svetovým stranám (na preslnenie).

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné projekty vo výstavbe