Púchov - Horné Kočkovce súkromný investor
Realizujeme

Bungalov 2204

Práve realizujeme rodinný dom, náš katalógový projekt Bungalov 2204.

 

Bungalov 2204 s valbovou strechou je vhodný pre 4 člennú rodinu. Hlavnou výhodou je krytá terasa pri dennej časti, ktorá vytvára súkromie voči susedom a zároveň je užívateľ na čerstvom vzduchu. Druhá terasa slúži pre spálňu rodičov, poskytuje tiež úkryt pred nepriaznivým počasím a súkromie. Dispozícia dennej časti je chodbou oddelená od nočnej časti a tým sa navzájom nerušia. Garáž je napojená priamo na dispozíciu domu a umožňuje tak čistenie krbu z tejto strany. Architektúra domu disponuje veľkými okennými otvormi v obytných miestnostiach. Na fasáde je použitá omietka s hrubším zrnom pieskovej farby a vďaka tomu dom pôsobí prírodným dojmom.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné projekty vo výstavbe