Mengusovce 2017 r. Šalingova
Už realizované

Bungalov pod Tatrami

Výstavba nášho domu typu bungalov na kľúč.

Projekt domu nájdete na webe slovenskydom.sk

Dom pod Tatrami vznikol na základe formovania okolitej architekúry so sedlovými strechami, ktorá je typická pre túto lokalitu, hlavne kvôli chladnejšiemu podnebiu. Želaním klienta bolo vytvoriť ekonomický dom, ktorý by spĺňal všetky ich požiadavky pre príjemné bývanie. Takto vznikol jednopodlažný praktický dom so sedlovou strechou, s bohato presvetleným interiérom a otvoreným podkrovím nad dennou časťou, so strešnými oknami, čo priestoru dodáva vzdušnosť. Dispozícia je čitateľne rozdelená na dennú a nočnú zónu s predpokladom vytvorenia moderného interiéru. Dom s heslom "v jednoduchosti je krása" vytvára príjemný dizajn, kde materiálové riešenie odzrkadluje dostupné prírodné zdroje okolia.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty