Žilina - Rosinská cesta 8862/21 2015 IDEÁLNE DOMY, s.r.o.
Už realizované

Firemná budova - IDEÁLNE DOMY, s.r.o. ŽILINA

Návrh a výstavba vlastnej firemnej budovy.

Hlavným určujúcim kritériom urbanistického riešenia bolo priestorové a prevádzkové napojenie na organizmus sídla pri zohľadnení možnosti ďalšieho územného rozvoja pri dostavbe zóny so zmiešanou funkciou a požiadavky investora - nás :)  na kapacity (efektívne zhodnotenie územia).

Dispozično-prevádzkové riešenie vychádza z podnikateľského zámeru investora stavby, z predloženého lokalitného programu. Jedná sa o jeden samostatne stojaci dvojpodlažný objekt o zastavanej ploche cca 163 m2. Prízemie objektu je určené na prevádzku administratívneho priestoru firmy IDEÁLNE DOMY s.r.o. Priestor je riešený ako tri samostatné kancelárie a spoločný priestor určený pre jednanie so zákazníkmi. Administratívny priestor je vybavený vlastnou malou kuchyňou, technickou miestnosťou pre technológiu ÚK a WC s predsieňou. Hlavný vstup je umiestnený v presklenej časti parteru a zvýraznený je hmotou murovanej steny ohraničujúcej vstupné dvere. Z prevádzky je možný prechod do schodiskového priestoru určeného pre prístup do 2.NP – vzhľadom na zámer vytvorenia služobného bytu.

Na 2.NP je lokalizovaná jedna bytová jednotka - 3 izbový byt a ďalší administratívny priestor ako súčasť firmy IDEÁLNE DOMY, s.r.o., určený pre architektov a projektantov. Priestory sú vo vybavení a štandarde definovanom investorom. Nadzemné podlažia sú prepojené schodiskom so samostatným vstupom na čelnom priečelí. Parkovanie vozidiel je sústredené na vlastnom pozemku pre budovou a 1x v garáži na 1.NP.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty