Lietava - Majer 2022 IDEÁLNE DOMY, s.r.o.
Už realizované

IBV - "4 domy pri lese"

Realizujeme náš vlastný nový projekt - "IBV 4 domy pri lese".

Ide o projekt štyroch exkluzívných bungalovov v nádhernej lokalite obce Lietava - časť Majer, hneď na úplnom začiatku Majera odbočíte vpravo (pri chate urbáru) a nad multifunkčným ihriskom nájdete našu IBV - priamo v lone čistinky pri lese - NUTNÉ VIDIEŤ.

Domy sa budú nachádzať na novovzniknutej slepej ulici so vstupom po novej asfaltovej ceste. Tento projekt jednopodlažných domov predstavuje nadštandardné bývanie v pokojnej lokalite v priamom susedstve lesa.

Sedlové strechy a drevené fasády prirodzene zapadajú do prostredia obce a okolitej prírody Rajeckej doliny. Vďaka moderným prvkom domov však primerane vynikajú.

Bližšie informácie o celom projekte, vrátane všetkých podkladov a cenníka, nájdete na našej webovej stránke: idealnebyvanie.sk

 

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty