Blatné súkromný investor
Realizujeme

Dom vo svahu

V obci Blatné, okres Senec, realizujeme rodinný dom - jednopodlažný, podpivničený objekt s čiastočne využitým podstrešným priestorom.

 

Autor projektu: INARDEX

Objekt novostavby rodinného domu je stavba pozostávajúca z jedného podzemného podlažia a z jedného nadzemného podlažia. V časti s priznaným krovom je na stropnej doske 1.NP nad zádverím, špajzou a časti chodby vytvorený ešte úžitkový podstrešný priestor – galéria. Objekt rodinného domu je osadený na výrazne svahovitom teréne obdĺžnikového tvaru pozemku. Vstup na pozemok bude možný iba od prístupovej komunikácie zo severozápadnej strany. Na susedných pozemkoch, ktoré sú spozemkami pre výstavbu v priamom kontakte sú umiestnené úžitkové a obytné staršie stavby a záhrady.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné projekty vo výstavbe