Lietavská Lúčka 2018 r. Števkovcov
Už realizované

Hrubá stavba - Pasívny dom 1801

Zrealizovali sme výstavbu hrubej stavby pasívneho rodinného domu, projektová dokumentácia spracovaná ako individuálne riešenie pre klientov od nás - vrátane overenia prepočtom PHPP.

Prízemie objektu je určené primárne na dennú zónu domu, ale obsahuje aj spálňu (hosťovskú izbu) a hygienické zázemie. 2NP je určené ako nočná časť domu. Hlavný vstup je umiestený zo západnej expozície. Prízemie obsahuje obývaciu izbu kuchyňu s jedálňou, spálňu.

Ďalej obsahuje miestnosť s technologickým vybavením domu a malú kúpeľňu, šatníky a komunikačné priestory. Vertikálnu komunikáciu objektu zabezpečuje schodisko so zalomenou výstupnou čiarou. Na poschodí v nočnej zóne objektu sú umiestnené 3x spálňa, šatník a kúpeľňa s WC. Priestory sú vo vybavení a štandarde definovanom investorom. Parkovanie vozidiel je sústredené na spevnených plochách priliehajúcim k objektu.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty