Rajecké Teplice 2015 p. R. Š. s rodinou
Už realizované

Individuálny projekt NED inteligentný

Realizovali sme výstavbu domu na kľúč.

architektonické riešenie: ateliér W8D

 

Architektonicky sa jedná o rodinný dom dvojpodlažný. Nakoľko terén je svahovitý jedná sa o zapustený rodinný dom do svahu, t.j. rodinný dom obsahuje jedno nadzemné podlažie a jedno podzemné podlažie čiastočne zapustené do terénu. Vstup do objektu je z južnej strany - terasy rodinného domu sprístupnenej od ulice, vstupuje sa do vstupnej haly. Rodinný dom na 1.NP obsahuje jednu samostatnú izbu, kuchyňu s jedálňou, obývaciu izbu, šatník, kúpeľňu a schodisko ako komunikačný priestor do podzemného podlažia. 

V podzemnom podlaží, ktoré je čiastočne zapustené do terénu rodinný dom obsahuje hosťovskú izbu, spálňu, dve kúpeľne, WC, technickú miestnosť, saunu, izbu, šatník, a druhú spálňu. Oddelenou súčasťou suterénu sú sklady suterénu. Z podzemného podlažia je sprístupnená priamo nižšie položená terasa so vstupom do záhrady. Garáž určená pre dve autá je prístupná z ulice na úrovni 1.NP, pred domom sa nachádza spevnená plocha, ktorá je určená na parkovanie dvoch áut. Technická miestnosť vo svojom vybavení obsahuje rekuperáciu s rozvodmi, zásobník TUV, vykurovací kondenzačný kotol, pračku a sušičku.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty