Žilina - Sasinkova ul. 2023 ideálne bývanie, s. r. o.
Už realizované

Bytový dom SASINKOVA

Práve realizujeme bytový dom SASINKOVA v širšom centre Žiliny.

Projekt bytového domu vznikol v spolupráci nášho projekčného tímu s architektonickým štúdiom Michal Diviš Architekti:

"Navrhované architektonické riešenie Bytového domu je kombináciou tradičného a zároveň nadčasového použitia jednoduchých čistých línií, zapustených či vypustených hmôt farebne oddelených od dominantnej hmoty a vstupného portálu so schodiskom ako na prvý pohľad samostatnou časťou v studenom kove. Severná fasáda je teda z väčšiny prekrytá oceľovou konštrukciou schodiska a komunikačných plôch. Východná fasáda zapustená v prízemnom podlaží s minimom okien do technického zázemia a so šikmými stĺpmi či stenami vytvára priestor na zastrešené parkovanie. Prízemie taktiež disponuje hlavným vstupom do objektu v mieste kovového schodiska

Južná fasáda prináša do najväčších miestností slnečné svetlo cez veľké francúzske okná s prístupom na balkón, zároveň balkónové konzoly zabraňujú prehrievaniu objektu – v letnom období tienia. Zábradlie balkónov „rozbíja“ farebnosťou a dopĺňa južnú fasádu. Taktiež posledné podlažie je vystúpené ako „box“ od hlavnej hmoty objektu, kde je k dispozícií priestranná lodžia. Táto vystupujúca časť je farebne odlíšená. Západná fasáda disponuje radom okien v prvých troch podlažiach, zatvoreným schodiskom z ťahokovu a posledným podlažím zapusteným a farebne odlíšeným od hlavnej hmoty svetlej farby."

Ing. arch. Romana Vantarová, IDEÁLNE DOMY, s.r.o.

Ing arch. Michal Diviš, MDA, s.r.o.

Byty sú určené na predaj - ponuka developera BYTOVÝ DOM SASINKOVA:

AKTUÁLNY STAV VOĽNÝCH BYTOV

Bytový dom ponúka na 4 poschodiach 7x dvoj- a troj-izbových bytov.

Všetky byty zodpovedajú štandardu A0 - tzv. pasívnej stavbe (v zmysle normy "TNB" – takmer nulová budova), na ktorom sa podieľajú okná s izolačnými trojsklami, konštrukčné a izolačne kvalitný návrh aj prevedenie, vykurovanie a chladenie bytov cez obnoviteľný zdroj tepelného čerpadla vzduch-voda s podlahovým teplovodným vykurovaním v celom byte a predovšetkým systém riadeného vetrania s rekuperáciou tepla v každom byte.

 

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty