Rosina 2023 súkromný investor
Už realizované

Rosina - dom v centre obce

Práve realizujeme rodinný dom v centre obce Rosina. Projekt vytvorený v spolupráci s architektonickým ateliérom OFFICE110 architekti.

Navrhovaný rodinný dom má 1 nadzemné podlažie s obytným podkrovím. Dispozícia RD je riešená s ohľadom na exponovanú polohu pozemku a jeho malú výmeru so snahou o dosiahnutie základných úžitkových parametrov a prijateľnej miery súkromia pre bývanie 4-člennej rodiny.

Z tohto dôvodu sa hmota domu formuje okolo menšieho átria s rozmermi 5,6 x 4m, ktoré je svojou južnou stranou prepojené so zvyškom pozemku.

Vstup do domu je riešený zo severnej strany cez zádverie z ktorého je prístupná aj garáž. Pred vstupom a garážou je navrhnutá spevnená plocha s možnosťou jej využitia aj ako dočasné parkovacie miesto pre návštevy. Dispozícia za zádverím pokračuje chodbou okolo átria, ktorá vyústi do dennej časti domu – priestoru 5 x 7,8m s kuchyňou, jedálenským stolom a obývačkou, ktorý je zasklenými stenami orientovaný do átria a terasy na opačnej, východnej strane. Schodisko cez chodbu sprístupňuje nočnú časť domu v podkoví, ktorá pozostáva z rodičovskej spálne so samostatnou kúpelňou s wc, dvoch detských izieb a kúpelne s wc.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty