Bernolákovo 2018 Ing. Libor Kocka s manželkou
Už realizované

Poschodový 1607

Zrealizovali sme tento dom z nášho katalógu na kľúč.

Jedná sa o samostatne stojaci dvojpodlažný objekt s plochou strechou o zastavanej ploche cca 54m2. Objekt je osadený na rovinatom teréne.

Prízemie objektu je určené primárne na dennú zónu domu. 2NP je určené ako nočná časť domu. Prízemie obsahuje obývaciu izbu s jedálňou a kuchyňou. Ďalej obsahuje miestnosť s technologickým vybavením domu, malé WC a komunikačné priestory. Vertikálnu komunikáciu objektu zabezpečuje schodisko. Na poschodí v nočnej zóne objektu sú umiestnené 2x spálňa, kúpeľňa + WC.

Priestory sú vo vybavení a štandarde definovanom investorom. Parkovanie vozidiel bude sústredené na spevnených plochách priliehajúcim k objektu.

Architektúra a hmotové riešenie sú doložené na vybraných výkresoch pohľadov a vizualizácií objektu. Samotný objekt svojim tvarovým riešením rešpektuje základnú tvarovú charakteristiku zástavby. Riešený objekt je preto komponovaný ako priestorový solitér. V podstate jednoduchý kubus využíva pre kompozíciu priečelí predovšetkým mierku a materiál s dôrazom na architektonický detail.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty