Žilina - Bôrik 2018 Súkromný investor
Už realizované

Rodinná vila

Realizovali sme výstavbu rodinného domu na kľúč, podľa invidividuálneho projektu.

Predmetná novostavba rodinného domu je realizovaná na mieste asanovaného rodinného domu a využíva jestvujúsi vjazd z ul.A Rudnaya v Žiline. 

Objekt rešpektuje uličnú čiaru a je navrhnutý ako dvojpodlažný dom s plochou strechou. Koncepcia riešenia vyplývala z požiadaviek na funkciu objektu, ako aj na jeho lokalizáciu. Fasáda je navrhnutá v hladkej omietke a doplnená o kamenný fasádny obklad. 

Prízemie ( 1 N.P.): Na prízemí objektu je umiestnená dvojgaráž s hobby priestorom. Časť priestoru pred garážou je prekrytá. Vstup do objektu je z terénu cez vyrovnávajúce schodisko do zádveria. Zo zádveria je prístupné WC a odtiaľ sa vstupuje do obývacej izby v ktorej je umiestnené schodisko na 2.N.P. 

Kuchyňa a obývacia izba vytvárajú jeden veľkopriestor. Z kuchynskej časti je prístupná špajza. V zadnom krídle sa nachádza technická miestnosť, kúpeľňa a spálňa. Z priestoru chodby je prístupná krytá terasa. 

Na 2.n.p. sa nachádzajú tri izby, šatník, kúpeľňa a samostatné WC. Z dvoch izieb je prístupná terasa na západnej časti objektu, ktorá je z časti navrhovaná ako zelená  strecha s extenzívnou výsadbou.

Plochá strecha nad garážou a vstupom je navrhovaná ako zelená rozchodníková plochá strecha. 

Autorom dispozičného a architektonického riešenia je Ing.arch.Klaudia Chodelková a Ing.arch.Rudolf Chodelka.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty