Bernolákovo 2020 súkromný investor
Už realizované

Rodinný bungalov s pivnicou

Realizujeme rodinný bungalov v Bernolákove. 

Technický popis stavebných konštrukcií:

Základy sú navrhované ako monolitické betónové pásy, ktoré sú uložené do nezámrznej hĺbky. Pásy sú vybetónované bez technologickej prestávky ako jeden monolitický prvok. Suterénna časť je založená na železobetónovej doske z vodotesného betónu (biela vaňa), rovnako ako aj suterénne steny. Vonkajšie základy sú zateplené XPS polystyrénom.

Všetky zvislé nosné konštrukcie a priečky nadzemných podlaží a vnútorných zvislých konštrukcií sú navrhnuté podľa projektových podkladov firmy Ytong. Obvodové murivo je z tvaroviek Ytong hr.300mm so zateplením Ytong Multiporhr.200. Vnútorné nosné murivo je z tvaroviek Ytong hr. 250 mm. Vnútorné nenosné murivo je z tvaroviek Ytong hr.100, 125 a 150 mm. Prvý rad tvárnic je murovaný na tepelnoizolačnú murovaciu maltu Ytong a je vyhotovený z tvaroviek Ytong Start hr. 300 a pri vnútorných nosných stenách hr. 250 mm. Vonkajšia omietka je tenkovrstvá omietka Baumit.

Stropné konštrukcie sú železobetónové. Nad dvernými a okennými otvormi sú navrhované železobetónové nosné preklady, ktoré zároveň slúžia ako veniec a typové preklady.

Strešná konštrukcia je navrhnutá ako šikmá valbová so sklonom 22° s krytinou keramickej škridly Creaton. Nosnú strešnú konštrukciu tvorí drevený krov, s hrúbkou krokvy 180 mm. 

Dispozičné riešenie domu:

Rodinný dom bude murovaný s valbovou strechou. Vstup do domu začína hlavným vstupom priamo do haly, odkiaľ je priamy vstup do obývacej izby spojenej s kuchyňou a výstupom na terasu, prístup do herne, ku ktorej prislúcha technická miestnosť, do špajze, kúpeľne, práčovne a prístup na schodisko do suterénu, kde sa nachádza spoločenská miestnosť. Z haly je prístup do dvoch izieb, kúpeľne, pracovne a spálne so šatníkom. V rámci parcely je riešené parkovanie pre tri osobné autá. 

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty