Záhorská Bystrica 2017 Penta Investments, s.r.o.
Už realizované

Záhorské sady, 2x - 2-DOMY "ZA POTOKOM"

Realizovali sme kompletnú výstavbu 2 rodinných dvoj-domov v Zahorskej Bystrici v projekte Zahorské Sady - hlavná stavba A1/B1 a A2/B2.

 

FOTO: archív IDEÁLNE DOMY a OFFICE110 ARCHITEKTI

Zákazku na dva rodinné dvojdomy sme získali od developera vo vyzvanej architektonickej súťaži.

Požiadavka bola navrhnúť dva dvojdomy, ktoré by optimálne využili dva inak príliš veľké (a ťažko predajné) stavebné pozemky. Pri návrhu sme sa sústredili na optimálne začlenenie domov do jestvujúceho svahu, a o zabezpečenie maximálnej miery súkromia pre jednotlivé rodiny. Spoločenskú časť a spálňu rodičov so zázemím sme umiestnili na prízemie, kde sú v kontakte so záhradou. Medzi obývačku a spálňu

sme zasunuli prekrytú terasu, chránenú od pohľadov susedov. Detské izby sú na poschodí a na sever orientovaná vstupná časť s pracovňou a carportami je umiestnená na medziposchodí. Umiestnenie pracovne pri vstupe umožňuje jej nezávislú prevádzku ako hosťovského apartmánu, resp. firemného priestoru. Domy sú vykurované tepelnými čerpadlami typu vzduch/voda.

OFFICE110 ARCHITEKTI

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty