Bernolákovo 2023 súkromný investor
Už realizované

Minimalistický bungalov v Bernolákove

Realizujeme moderný bungalov v minimalistickom štýle v lukratívnom prostredí plnom zelene obce Bernolákovo.

Rodinný dom bude samostatne stojaci, jednopodlažný, nepodpivničený objekt, zastrešený plochou strechou. Súčasťou objektu bude aj hliníková pergola nad terasou. Objekt bude osadený na rovinatom pozemku.

Rodinný dom je navrhnutý ako jednopodlažná, pravouhlá hmota, ukončená plochou strechou. Hlavný vstup do domu je navrhnutý v jeho severozápadnej časti, a je prestrešný hmotou strechy domu. Predsieň je priamo prepojená s garážou, ktorá má ale samostatný vchod aj z exteriéru. Z predsiene sa ďalej vchádza do chodby, kde sa dom rozdeľuje na nočnú a dennú časť. 

Denná časť sa nachádza na pravo od predsiene, a je navrhnutá ako otvorený priestor pozostávajúci z kuchyne, jedálenského kúta a obývacej izby. Priestor obývacej časti maximálne využíva možnosť vizuálneho prepojenia so záhradou prostredníctvom veľkého presklenia. V jej náväznosti je navrhnutá exteriérová terasa, ktorá bude tienená hliníkovou pergolou. Tá zabezpečí tienenie počas leta, a naopak v zime zas prepustí dostatok svetla do interiéru.

Zvislé nosné konštrukcie budú tvoriť murované steny, železobetónový stĺp a železobetónové atiky. Murované nosné steny hrúbky 175mm sú navrhnuté z vápennopieskových tvárnic KALKSANDSTEIN P15 na vysokopevnostnú tenkovrstvovú lepiacu maltu. 

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné realizované projekty